Kidani Village

The mug below cost $15, but it was worth it — we bought it the very first day and refilled it several times a day. ¬†With other drinks costing $4.50 apiece, this was a no-brainer! :)

Part of the tile decorating our master bath. It ran the length of one wall.

Leave a Reply